By Aleksandar


Latest topics

» BS.Player PRO 2.41
Aleksanar - Portal EmptyПет Jул 17, 2009 7:33 pm by Admin

» DOWNLOAD MAX-Converters
Aleksanar - Portal EmptyПет Jул 17, 2009 7:31 pm by Admin

» Multi msn 7.5
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:56 pm by _-_The_Swat_-_

» Multi msn 7.5
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:56 pm by _-_The_Swat_-_

» Download paltalk 9.1
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:55 pm by _-_The_Swat_-_

» Download imesh
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:54 pm by _-_The_Swat_-_

» Download Yahoo! Messenger 9.0
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:53 pm by _-_The_Swat_-_

» Skype 2 MB
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:51 pm by _-_The_Swat_-_

» Skype 2 MB
Aleksanar - Portal EmptyВто Jул 07, 2009 11:51 pm by _-_The_Swat_-_

Affiliates

free forum

Вицови

Вто Jул 07, 2009 3:45 am by acebt88

После хаваријата во Чернобил, едно девојче се враќа дома и и вика на мајка и:
-Мамо, мамо, ми расте трета цицка
-Мајката: Епа ме заболе куров.Оператор на Линк Телеком:Линк телеком Повелете!
Албанка: Порака за 5764


[ Full reading ]
Вицови

Пон Jул 06, 2009 12:22 am by Admin

Што ке добиеш ако вкрстиш плавуша и полицаец?
Јелена Карлеуша


Татко прасува син:сине сто ке бидес кога ке пораснес.А,синот одговара:кога ке пораснам ке бидам големНа суд:
Судијата: Зошто си го убивте мажот?


[ Full reading ]

Statistics

Нашите членови се испратиле точно 185 мислења in 185 subjects

Постојат b>11 регистрирани членови

Најновиот регистриран член е dance

Кој е он-лајн?

In total there is 1 user online :: 0 Регистрирани, 0 Скриени и 1 Гост

Никој


[ View the whole list ]


Најмногу членови кои го посетиле форумот воеднаш се 11 во Сре Jул 26, 2017 3:14 am

Сега е точно Пон Мај 20, 2019 4:31 pm